Kor Tasarım - Web Sitesi ve Web Tasarım Hizmetleri

Değerli müşterimiz, hoşgeldiniz.

5 dakikanızı bizlere ayırarak, özellikle sizler için hazırlamış olduğumuz bu bölümü okumanızı rica ediyoruz. Okurken sıkılmamanız için sizler için en önemli konulara yer vermeye çalıştık.

Firmamız, Manavgat Antalya’da çalışmalarını sürdürmekle beraber, Türkiye’nin dört bir yanında, müşterilerine yüksek hız ve kalitede web tasarım hizmetleri sunmaktadır. Yaşadığımız çağın getirmiş olduğu yüksek teknolojiler sayesinde, mesafe gözetmeksizin Antalya dışındaki müşterilerimize de aynı hız ve kalitede hizmetlerimizi sunuyoruz. Öncelikli hedefimiz projelerin teslim edilmesinden sonraki süreçte de, müşterilerimizin isteklerine cevap veren bir firma olmaktır.

Web Tasarımına Giriş Hikayemiz

web tasarımı firması

Dünya’da internet, web, yazılım, mobil uyum, SEO, sosyal medya, vb. kavramlar güncel yaşamımızın büyük bir parçası olmaktan çıkarak neredeyse yediğimiz ekmek ve içtiğimiz su kadar gereksinim duyduğumuz temel kavramlar haline gelmiştir. Bunun nedeni gayet açıktır. Teknolojideki akıl almaz ilerleme sonucu internet kullanımı ve ticaret dinamikleri değişmiş, ihtiyaçlar bu yönde şekillenmiştir. İster tanıtım veya blog web sitesi olsun isterse de ticari amaçlı web tasarım projeleri olsun, modern ve yüksek teknolojinin kullanıldığı web sitelerine ihtiyaç duyulmuştur. İşte tam bu noktada, Türkiye’de web tasarım sektöründe yaşanan yoğun talep ve hizmetlerde aranan daha yüksek kalite Kor Tasarım’ı bu sektörün içine dahil etmiştir.

“İnternet sektöründe web sitesi yaptıran müşterilerin yaşamış olduğu deneyimler bizlere nasıl bir hizmet vermemiz gerektiği konusunda önemli ipuçları verdi; bizler de bu deneyimler sonucu hedeflerimizi daha net belirleme şansı yakaladık.”

Kesintisiz Müşteri Desteği

Günümüzde müşterilerin yaşadığı en büyük problemlerden birisi de kuşkusuz firmaya ulaşamamaktır. Web siteniz yayına alındıktan sonra, doküman veya resim güncellemesi gibi gayet basit ve hızlı yapılabilecek güncellemenin gerçekleşmemesi yanlış bir hizmet politikasıdır. Web tasarım firmasını yormayacak ve vakit almayacak boyutlarda güncellemeler derhal yapılmalıdır. Ancak çok fazla sayıda işlem gerektirecek veri güncellemeleri uygun ücretler karşılığında yapılabilmektedir. Kor Tasarım olarak müşterilerimizden ekstra ücret talebinde bulunmadan web sitesinin yayına alınmasından sonra da desteğimizi sürdürüyoruz. Bunu yaparken sıkılmıyor, üzülmüyor ve sinirlenmiyoruz. İşimizi zevkle yapıyor ve müşterimizin bizimle ilgili olumlu düşüncelere sahip olmasından gurur duyuyoruz. Bizlerle çalışmaya karar vermeden önce müşteri desteğimizin kalitesi ile ilgili konularda bilgi almak isterseniz referanslar sayfamızda yer alan müşterilerimizden hiç çekinmeden bilgi alabilirsiniz.

Günümüzün En Modern Tasarımları

Referanslarımızı ve Tasarımlar sayfalarımızı incelediğinizde günümüzde kullanılan en modern görünümlü ve şık web sitelerini hazırladığımızı görebilirsiniz. Eskiden sıklıkla kullanılan çok sayıda sütun ve menülerle dizayn edilmiş tasarımların yerine, müşterilerinizin sizleri en kısa sürede tanıyabildiği ve hızlı bir şekilde ulaşabildiği yüksek çözünürlüklü bannerlar, formlar, iletişim bilgisi içeren alanlar, haritalar, videolar, vb. özelliklerin kullanıldığı modern görünümlü tasarımlar kullanılmaktadır.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Ülkemizde mobil uyumu olmayan daha birçok web sitesi bulunmaktadır. Hatta birçok müşterimiz kendi web sitesinde mobil uyum olup olmadığını ve bir web sitesinin mobil uyumlu olması gerektiğini bilmemektedir. Bir web siteniz varsa mutlaka mobil uyumlu olmak zorundadır. Sitenizi tabletten, akıllı telefondan veya diğer mobil cihazlardan ziyaret eden kullanıcılar hüsrana uğramamalıdır. Sadece masaüstü cihazlara göre hazırlanan web siteleri mobil cihazlarda çok küçük görünür. Tıklamak istediğiniz bölüm yerine farklı bir linke tıklarsınız. Web sitesindeki içerikleri büyük ve net bir şekilde göremediğiniz için her alanı büyüterek kaydırmak zorunda kalırsınız. Tüm çabalarınız sonuç vermediği gibi, web sitesi sayfalarında vakit geçirmek keyif yerine eziyet haline gelir.

Tasarladığımız projelerde tüm mobil cihazlarda kusursuz görünen ve çalışan web tasarım projeleri üretiyoruz. Mobil uyum diğer bir adıyla responsive, ziyaretçilerin web sitenizi daha iyi kavrayabilmeleri ve daha keyifli vakit geçirmeleri için gerekli en önemli web tasarım kuralıdır.

Kurumsal E-posta ve SEO Hizmetleri

Web tasarım hizmetlerinin yanısıra, site içi arama motoru optimizasyonu (SEO) ve sınırsız kurumsal e-posta hesaplarının kurulumu ücretsiz olarak firmamızca yapılmaktadır. Çalışan personel sayısına bakılmaksızın info@kortasarim.com şeklinde sınırsız sayıda e-posta adresinizin kurulumunu ücretsiz yapıyoruz.

Yeni Fikirler ve Öneriler

Dünya değişiyorsa, ülkemiz değişiyorsa, ihtiyaçlar değişiyorsa… Web sitesinin ihtiyaçları neden değişmesin?

İhtiyaçlarınızı karşılayan bir web sitesine sahip oldunuz. Bir süre sonra sizin aklınıza gelmeyen, web sitenize ve işinize çok önemli katkı sağlayacak konuları sizlerle paylaşarak web tasarım projenize eklemeler yapıyoruz.

Yönetilebilir Web Sitesi

Kor Tasarım olarak web sitenizin yayına geçmesinden sonraki süreçte desteğimizin devam ettiğinden bahsetmiştik. Bununla beraber arzu ederseniz web sitenize ekleme ve çıkarma yapabileceğiniz yönetim panelini sizlerin kullanımınıza açabiliyoruz. Bilgisayar teknolojilerine az çok yatkınlığı olan birçok müşterimiz yönetim panelimizi rahatlıkla kullanabilmektedir. Doküman ve resim güncelleme sırasında sorun yaşadığınız takdirde bizlerle iletişime geçmeniz yeterli. En kısa sürede bu güncellemeyi sizler için yapıyoruz. Herhangi bir ekstra ücret talep etmiyoruz.

Hazır Site Değil, Hazır Tasarımlar Sunuyoruz

Hazır web sitesi ve düzenlenmiş web tasarım şablonu birbirinden farklı kavramlardır.

Doküman ve resimlerin kısacası web sayfası içeriklerinin, hazır bir web sitesi şablonuna girilerek oluşturulan web sitelerine "hazır web sitesi" denir.

"Hazır web sitesi projelendirmiyoruz."

Zaman, yaşadığımız şu dönemde müşterilerimiz için fazlasıyla değerlidir. Müşterilerimiz hızlı bir şekilde web sitelerinin tasarlanmasını istiyorlar. Kor Tasarım, müşterilerine fikir vermesi ve projenin çok daha hızlı hazırlanabilmesi için modern tasarım şablonları sunmaktadır. Bu şablonları veya referans siteleri inceleyen müşterilerimizin zihninde, tasarlanacak web sayfaları ile ilgili genel bir fikir oluşur. Müşterilerimizin seçtikleri veya bizden yönlendirme bekledikleri tasarım şablonları kurumsal kimlik çalışmaları baz alınarak tekrar projelendirilir. Kurumsal kimlik çalışmaları tamamlanmış bir şirketin firma logosu, kurumsal renkleri, verdiği hizmetler, vb. unsurlar seçilen tasarım şablonunda tekrar tasarlanır. Sayfalarda kullanılacak özelikler, modüller ve içerik firmadan firmaya farklılık gösterir. Renk, yazı karakteri, logo, menü konumları, içerik konumları, vb. birçok veri girişi her müşteriye özel tasarım süzgecinden geçer. Bu işlem bizlere tahmin edilemeyecek boyutta zaman kazandırır. Müşterilerilerimize daha kısa sürede çok daha kaliteli web tasarım projelerini teslim etme olanağı yaratır.

Ayrıca müşterilerimiz beğendikleri farklı bir web sitesini bizlerle paylaşırlar. Beğendikleri web sitesi detaylı bir incelemeden geçirilir. Web sitesinin altyapısı, sayfa açılış hızları, artı ve eksi yönleri değerlendirmeye alınır. Elde edilen veriler ışığında yeni web tasarım projesi hazırlanır.

Teklif Talep Formu

Ad, soyad ve telefon bilgilerinizi gönderin. Sizleri hemen arayalım.

PROJELERİNİZDE EL ELE VERELİM.

+90 (543) 272 04 35

destek@kortasarim.com