WEB TASARIM TEMALARI

Değerli müşterilerimiz; aşağıdaki Seo ve Mobil Uyumlu web tasarım şablonlarından beğendiğiniz bir temayı tıklayarak tema özelliklerini inceleyebilirsiniz. Firmanızın logosu, kurumsal renkleriniz, web sitenize eklenecek yeni resimler ve dokümanlar ile firmanıza özgü web tasarım çalışmalarına başlıyoruz.

Her bir web tasarım şablonu, tüm sektörler için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Belirtilen sektörler sizlere ışık tutması içindir.

Butcher

butcher

Özellikle Gıda sektörüne yönelik hazırlanmış Butcher adlı web tasarım temasını Restoran, Kasap, Steak House ve Şarküteri olarak hizmet veren firmalarımız keyifle kullanabilmektedir.

Almanac

almanac

Turizm ve Otelcilik alanlarında faaliyet gösteren firmalarımıza yönelik hazırlanmış Almanac adlı web tasarım şablonu, şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Almanac - Purple

almanac purple

Almanac Purple isimli şık web tasarım şablonu, özellikle Düğün - Turizm - Otelcilik sektörlerinde hizmet veren firmalara yönelik hazırlanmıştır.

Virgin

virgin

Virgin adlı web tasarım teması, modern çizgileriyle özellikle İç Mimarlık, Mermercilik ve Dekorasyon firmalarımıza yönelik tasarlanmıştır.

Spa

spa

Spa Merkezleri, Otel işletmeleri ve Turizm sektörüne yönelik tasarlanmış Spa Teması, zarif hatları ile ön plana çıkmaktadır.

Transport

transport

Taşımacılık ve Nakliye hizmetleri veren firmalarımız için tasarlanan Transport Teması, tüm temalarımızda olduğu gibi seo uyumlu ve mobil uyumlu modern şablonlar içinde yerini almaktadır.

Three - Fish

Three - Fish

Restaurant veya Bistro niteliğinde hizmet veren gıda firmalarının kullanımına sunulmuş Three Fish web tasarım şablonu estetik çizgileri ile müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Two - Lawyer

Two - Lawyer

Lawyer adlı web tasarım şablonu, hukuk alanında hizmet veren Avukat / Hukuk Bürosu / Danışmanlık Şirketleri için tasarlanmıştır.

One - Blue

One - Blue

One - Blue ismi verilen, mavi renk tonlarının ve geniş animasyonların kullanıldığı web tasarım şablonu çok çeşitli sektörler için rahatlıkla kullanılabilmektedir.

One - Fire

One - Fire

One - Fire adlı, kırmızı renk tonlarının ve geniş animasyonların kullanıldığı web tasarım şablonu One - Blue Teması gibi çeşitli sektörler için tercih edilebilir.

One - Agency

One - Agency

One - Agency adlı web tasarım şablonu birçok firma profiline uygun olmakla beraber özellikle Teknoloji, Bilişim veya Yazılım sektöründe hizmet veren firmalarımız için hazırlanmıştır.

Cool

Cool

Cool adlı web tasarım şablonu İnşaat, Yapı veya Mimarlık sektöründe hizmet veren firmalara yönelik tasarlanmış seçkin web tasarım temalarımız arasında yerini almaktadır.

Force

Force

Force adlı web tasarım şablonu birçok firma profiline uyan esnek yapıda bir web tasarım temasıdır. Değişik sektörlerde hizmet veren firma ve ajanslar tarafından kullanılabilmektedir.

Black

Black

Black adlı web tasarım teması, kurumsal kimliğinde siyah renklerin kullanıldığı firmalarımıza yönelik hazırlanmış web tasarım şablonudur.

Journey

Journey

Journey adlı mobil uyumlu, modern ve şık temamız Turizm veya Konaklama hizmeti veren firmalara yönelik hazırlanmıştır.

Fair

Fair

Fair ismi verdiğimiz tema, Fuarcılık sektöründe hizmet veren firmaların rahatlıkla kullanabileceği temamızdır. Organizasyon şirketleri veya İç Mimarlık firmalarına da uygun bir temadır.

Fiber

Fiber

Fiber adlı web tasarım temamız hizmet sektöründe faaliyet gösteren farklı firmalar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Kırmızı renklerin kullanıldığı bu güzel tema, eşsiz temalarımız arasında yerini almıştır.

Event

Event

Event adlı web tasarım şablonu, özellikle organizasyon şirketlerinin kullanımına sunulmuştur. Seo uyumlu ve mobil uyumlu bu şık tema, Reklam ve Tanıtım hizmetleri veren firmalar için uygun bir web tasarım temasıdır.

Majestic

Majestic

Majestic web tasarım şablonu Otelcilik sektöründe hizmet veren firmalarımıza yönelik hazırlanmıştır. Zarif hatların kullanıldığı bu tema ile şık bir otel web sitesine sahip olabilirsiniz.

Energy

Energy

Tarım veya Gıda Sektörü için hazırlanmış Energy web tasarım şablonu, canlı ve parlak renklerin kullanıldığı harika bir tasarıma sahiptir.

Fabric

Fabric

Fabric adlı web tasarım şablonu, özellikle Tekstil sektöründe yer alan firmalar için tasarlanmıştır. Aksesuar ve Giyim firmaları için uygun bir tema seçeneğidir.

Lotus

Lotus

Lotus web tasarım şablonu, özellikle Güzellik Merkezi veya Estetik Merkezi gibi kuruluşlar için oldukça uygun bir seçenektir. Bu güzel tasarım ile müşterileriniz web sitenizde keyifli vakit geçireceklerdir.

Border

Border

Border Teması, tam ekran geniş bannerların kullanıldığı temalardan farklı olarak dizayn edilmiş oldukça şık ve kullanımı kolay web tasarım şablonudur.

Organik

Organik

Organik Tema, özellikle gıda sektöründe hizmet veren firmalarımıza yönelik tasarlanmıştır. Gıda ürün üreticisi firmalarımıza artı değer katacak modern bir tasarıma sahiptir.

Osmos Blue

Osmos Blue

Osmos Blue, hekimlerimiz ve kliniklere özgü tasarlanmış sağlık sektörüne hitap eden bir web tasarım şablonudur. Medikal ürün satışı yapan firmalar için de uygun bir tema seçeneğidir.

Osmos

Osmos

Osmos web tasarım şablonu, Osmos Blue temasına benzemekle beraber farklı renklerin kullanıldığı Sağlık sektörüne yönelik hazırlanan heyecan verici bir tasarımdır.

Fitness Club

Fitness Club

Fitness Merkezleri için tasarlanmış Fitness Club web tasarım şablonu, oldukça çekici bir tasarıma sahiptir. Spor salonları veya sağlık sektöründe yer alan firmalar için uygun bir seçenektir.

Dernek & Vakıf

Dernek & Vakıf

Dernek ve Vakıfların kullanımına sunulmuş bu güzel temamız ile derneğinizi etkin bir şekilde ifade edecek web tasarımına ve kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Prime Restaurant

Prime Restaurant

Restaurant sahibi müşterilerimize yönelik hazırlanan bu temamız ile menülerinizi eşsiz bir şekilde sunabileceksiniz. Prime Restaurant teması aynı zamanda Cafe veya Bar işletmecileri için de kullanılabilmektedir.

Royal Hotel

Royal Hotel

Turizm ve Otelcilik sektörü için tasarladığımız diğer bir web tasarım teması da Royal Hotel temasıdır. Dokunaklı bir tasarıma sahip bu temamız da diğer temalar gibi mobil uyumludur.

Okul Öncesi Eğitim

Okul Öncesi Eğitim

Kreş, Anaokulu veya Okul Öncesi Eğitim veren kuruluşlar için hazırlanmış eğlenceli web tasarım şablonu. Okul Öncesi Eğitim şablonu ile tanışın.

Rent A Car

Rent A Car

Oto Kiralama, Oto Yıkama veya Oto Yedek Parça hizmeti veren firmalarımız için özenle hazırlanan Otomotiv sektörü web tasarım şablonudur. Araç Kiralama şirketiniz için ideal seçim.

Estetik Merkezi

Estetik Merkezi

Harika bir tasarım. Estetik dokunuşlar. Can alıcı renkler. Güzellik sektöründe kullanabileceğiniz eşsiz bir web tasarım şablonu. Estetik Merkeziniz için doğru tercih.

A Güzellik Merkezi

A Güzellik Merkezi

Kişisel Bakım sektöründe kullanabileceğiniz bir başka özel tasarım. Güzellik Merkezi, Kuaför, Estetik Merkezi veya Kozmetik alanında tercih edebileceğiniz heyecan verici web tasarım şablonumuz.

A Tarım

A Tarım

Tarım sektörü için ideal bir seçenek sunan bu web tasarım şablonu aynı zamanda Sulama Şirketleri veya Gıda Firmalarının kullanımına sunulmuştur.

Halı Yıkama Teması

Halı Yıkama Teması

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren çeşitli firmalar için hazırlanmış bir şablondur. Örneğin; halı yıkama hizmeti veren firmanız için doğru seçenektir.

Oriflame Bağımsız Danışman

Oriflame Bağımsız Danışman

Bağımsız Danışman olarak hizmet veren ürün danışmanlarına yönelik hazırlanmış özel bir tasarım. Göze hoş gelen renkler ve çizgiler.

LR Bağımsız İş Ortağı

LR Bağımsız İş Ortağı

Bağımsız Danışman veya Supervisor olarak bir firmanın network marketing işlerini yürüten profesyoneller için hazırlanmış çarpıcı bir web tasarım teması.

Teklif Talep Formu

Ad, soyad ve telefon bilgilerinizi gönderin. Sizleri hemen arayalım.

PROJELERİNİZDE EL ELE VERELİM.

+90 (543) 272 04 35

[email protected]