Hakkımızda

Kortasarım® markasıyla, müşterilerimize web tasarım alanında dijital çözümler sunuyoruz. Bugüne kadar Türkiye genelinde ve yurtdışında birçok müşterimize kurumsal web siteleri ürettik. Müşterilerimize web tasarım, e-ticaret, dijital pazarlama, kurumsal e-posta, arama motoru optimizasyonu (SEO), alan adı kayıt, içerik yönetim sistemi, Google My Business (Google Benim İşletmem) ve canlı chat hizmetleri sunuyoruz.

Hızlı ve Güvenli Yazılım Altyapısı

Kullandığımız yüksek kalitede yazılım altyapısı ve bulut sunucu sistemlerle hızlı, güvenli, kullanımı kolay ve yönetilebilir web siteleri tasarlıyoruz. Arama motoru optimizasyonu kriterlerini tam olarak karşılayan, mobil uyumlu, yüksek kalitede görsel/kod sıkıştırma teknolojilerine sahip yazılım altyapımızla ve AWS (Amazon Web Services) bulut sunucu servislerle PageSpeed Insights web sitesi hız analizlerinde yüksek skorlar alan web tasarım projeleri üretiyoruz.

Kesintisiz müşteri desteğine önem veriyoruz. Hızlı ulaşılabilir ve çözüm üreten bir firmayız. Müşteri memnuniyetini sağlayabildiğimiz ölçüde kalıcı olacağımızı biliyoruz. Web sitelerinin yayına girmesinden sonraki süreçlerde, tüm isteklerinizi dinliyor ve çözüm üretiyoruz.