Web Sitesi Tasarımı

Web tasarımda elde ettiğimiz başarıyı belirleyen, üstün özelliklere sahip yazılım altyapımız. Tüm web tasarım projelerinde kullandığımız bu altyapı, hızlı ve güvenli web siteleri üretmemizi sağlıyor. Türkiye ve yurtdışında müşterilerimize, Amazon Web Services (AWS) altyapısıyla güçlendirilmiş, bulut sunucularda çalışan, arama motoru kriterlerini tam karşılayan ve gelişmiş yönetim paneline sahip web siteleri tasarlıyoruz.

Web sitenizi doğru hedef kitleyle buluşturan, işletmenizi bulunabilir kılan, müşterilerinizi ve satışlarınızı artıran sadece tasarım mıdır?

Müşterilerimizin gerçek başarıya ulaşmasını sağlayan web tasarım kriterlerini içeren yazılım altyapımızı inceleyin. Kararı siz verin. Tasarımın yanısıra, yazılım altyapı kalitesinin websitesi hızında, güvenliğinde ve arama motoru optimizasyonunda ne kadar önemli olduğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Güçlü Yazılım Altyapısı

Arama Motoru Optimizasyonu

arama motoru optimizasyonu

Web siteniz, arama motorlarında başarıyı yakalayan ve yüzlerce SEO kriterini karşılayan yazılım altyapısına sahiptir.

Mobil Uyum

mobil uyum

Web siteniz, tüm mobil cihazlara göre optimize edilir. Tüm tablet, telefon ve bilgisayar ekranlarında kusursuz görünüme sahiptir.

İçerik Dağıtım Ağı (CDN)

CDN

Kullandığımız Amazon CloudFront servisiyle, web sitenizdeki tüm dosyalar ziyaretçilerinize en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırılır.

Kod Optimizasyonu

gzip

Web sitenizin yazılım altyapısını oluşturan HTML, CSS ve Javascript kodları, web sayfası açılış hızını artıracak şekilde GZIP formatında sıkıştırılır.

Resim Sıkıştırma Teknolojisi

resim sıkıştırma teknolojisi

Web sitenizde kullandığımız resimler yüksek sıkıştırma algoritmasıyla sıkıştırılır. Bu sayede web sitesi sayfalarınız ışık hızında açılır.

Anlamlı URL Yapısı

anlamlı url yapısı

Web sayfalarınız anlamsız ve karmaşık URL adresleri yerine, arama motoru dostu URL yapısıyla SEO kriterlerini tam olarak karşılar.

Site Haritası

site haritası

Web sitenizin SEO başarısını artıran ve kolay indekslenmesini sağlayan site haritası oluşturulur ve arama motorlarına bildirilir.

Canonical Sayfalar

canonical sayfa

Web sayfalarınızın kopya metin durumuna düşmemesi için, her bir sayfaya özel canonical meta tag yapısı eklenir.

404 Sayfaları

404 sayfaları

Web sitenizde artık ihtiyacınız olmayan bir sayfayı sildiğinizde, ziyaretçiniz özel bir site haritası içeren 404 sayfası ile karşılaşır.