Google Benim İşletmem

Kullanıcılar arama motorlarında ürün, hizmet veya yer ararlar. Arama sonuç sayfasında, işletmelerin Google Benim İşletmem profilleri sayfanın sağ bölümünde gösterilir. Eğer bir profiliniz yoksa, görüntülenmez. Hesap açarken işletmenizle ilgili ünvan, hizmet, ürün ve konum bilgilerini doğru girmeniz gerekir. Aksi halde isim benzerlikleri veya adres çakışmaları yaşanabilir. Bu durumda işletmeniz arama sonuçlarında gösterilmeyebilir. Bunun yanısıra profiliniz onaylanmayabilir.

Google Arama ve Haritalar'da Bulunun

Google Benim İşletmem profili oluşturduğunuzda, işletmeniz Google Arama ve Haritalar'da yer alır. Yorumlar sayesinde müşterilerinizle etkileşime geçebilirsiniz. Ayrıca aldığınız pozitif yorumlar, diğer kullanıcılar tarafından dikkate alınır. Bu etkileşim işletmenize artı değer katar. Ayrıca işletme profilinizde ürün ve hizmetlerinizle ilgili görseller yayınlayabilirsiniz.

İşletme hesabınız daha bir çok özellik sunuyor. Siz de çok geç kalmadan bu özelliklerden yararlanın. Müşterilerimize işletme hesaplarının açılmasında ve düzenlenmesinde profesyonel destek veriyoruz. Destek aldığınızda hata yapma riskini ortadan kaldırmış, işletme onaylanma süreçlerini hızlandırmış olacaksınız.