Web Tasarım Hizmetleri

web tasarım hizmetiMüşterilerimize web tasarım, mobil uyumlu web tasarım, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve kurumsal e-posta hizmetleri sunuyoruz. Daha kaliteli web tasarım hizmetleri üretmek adına günümüz web yazılımlarını, teknolojilerini ve trendlerini yakından takip ederek hizmetlerimizin kalitesini her gün daha da fazla arttırıyoruz. Kortasarım, kullanmış olduğu özel web yazılımları ile modern, yüksek hızlarda çalışan ve güvenliği üst seviyede sağlanmış web siteleri üretmektedir. Her geçen gün, müşteri memnuniyetini arttırarak, Antalya web tasarım firmaları arasında tercih edilen bir web tasarım ajansı olmuştur. Sadece Manavgat ve Antalya’da değil, Türkiye’nin her yerinde müşterilerine kaliteli web tasarım hizmetleri sunmaktadır.

Web Tasarım Süreci

Bu süreç web tasarım çalışmalarının öncesi, devamı ve sonrası şeklinde ifade edilebilen bir dönemi kapsar. Bu süreçte atılan adımlar, web sitelerinin kaderini belirler. Firmamız nasıl bir yol izliyor, neler yapıyoruz?

Müşteri ziyaretleri

Tasarım çalışmalarına başlamadan önce kurumsal web tasarımı hazırlanacak kurum, kuruluş veya kişileri; kısacası müşterilerimizi ziyaret ediyoruz. Bu süreçte sizleri dinliyor, projenizi detaylandırıyoruz. Tasarlanması istenen web sitesine ait doküman, fotoğraf, resim, grafik, vb. unsurları temin ederek, web tasarım çalışmalarına başlıyoruz.

Proje Hazırlık Aşaması

Belki de en önemli dönem web tasarım projelerinin hazırlık sürecidir. Bu dönemde web sitesinin tasarımı, doküman ve fotoğrafların düzenlemesi, kurumsal kimlik çalışmalarının entegrasyonu yapılır. Yapılan çalışmalar birçok kez kontrol edilir. Web sitesinin farklı mobil cihazlarda performans ölçümleri gerçekleştirilir. Tüm çalışmalar gözden geçirilerek web tasarım projesi müşterilerimize sunulur.

Müşteri Sunumu ve Web Sitesinin Yayınlanması

Projeniz son halini aldıktan sonra, sizlerle paylaşılır. Sizlerin isteği doğrultusunda gereken revizyonlar yapılarak, web siteniz yayına hazırlanır. Arama motorlarına site haritanız gönderilir ve web siteniz indexlenerek yayınlanmaya başlar.

Satış Sonrası Destek

Hizmet verdiğimiz müşterilerimize, web sitesinin yayına alınması sonrası da destek oluyoruz. Bir web sitesinin güncelliğini koruması için içeriklerin zaman zaman güncellenmesi gerekebilmektedir. Doküman veya fotoğraf gibi içeriklerin web sitenize eklenmesi için bizden destek alabilirsiniz. Arzu eden müşterilerimize web sitelerine içerik ekleyebilmeleri için Yönetim Paneli desteği de sağlıyoruz.

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Web Tasarımı

Web Tasarımı

Google Developers Pagespeed Insights ölçümlerinde çok yüksek puanlar alan, kusursuz yazılım altyapısı sayesinde çok hızlı, çok güvenli ve modern görünümlü web siteleri projelendiriyoruz.

Devamı >>>

Mobil Uyumlu Web Tasarımı

mobil uyumlu web tasarim

Sunduğumuz web tasarım hizmetlerinde mobil uyumluluk (responsive) standart olarak bulunur. Mobil uyumluluğu olmayan web sitelerinizi daha hızlı, daha güvenli ve mobil uyumlu bir tasarımla buluşturuyoruz.

Devamı >>>

Kurumsal E-Posta

Kurumsal E-posta

Ekstra ücret, kota ve sınır yok. Gelen ve giden E-posta sayısı için endişe etmeyin. Arzu ettiğiniz kadar E-posta gönderip alabilirsiniz. Firmanız ve çalışanlarınız için sınırsız sayıda kurumsal E-posta hizmeti sunuyoruz.

Devamı >>>

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

Site içi seo çalışmalarında, web sayfalarının tarayıcı başlığı (title), sayfa adresi (url), açıklama (description) ve gövde başlığı (H1) özenle seçilir. Web sayfalarınız Google tarafından doğru şekilde indekslenir.

Devamı >>>

Yönetim Paneli Desteği

web tasarım yönetim paneli

Web sitenizi yönetin. Firmamıza ait, onlarca özellik içeren ve kullanışlı İçerik Yönetim Sistemi (CMS) sayesinde web sitenize içerikler ekleyebilirsiniz. Böylelikle web sayfalarınız güncelliğini korur.

Devamı >>>

7/24 Destek

7:24 Destek

Sorularınızı ve destek taleplerinizi çekinmeden bizlere 7/24 iletebilirsiniz. Kortasarım için müşteri memnuniyeti önceliklidir. Google My Business Yorumlar ve Müşteri Görüşleri bölümü size fikir verecektir.

Devamı >>>

Sizi Arayalım

Telefonunuzu bırakın. Sizi arayıp en uygun teklifimizi sunalım.