Kurumsal E-Posta Hizmetleri

Kurumsal e-posta, şirketinizde kullandığınız mail adresleridir. Satın almış olduğunuz alan adı uzantısını içeren bu adresler, kurumsal kimliğinizin önemli bir bileşenidir. Kurumsal e-posta adresleri, şirket departmanları ve şirket çalışanları için ayrı ayrı açılabilir. info [at] siteadi örneğinde olduğu gibi şirket çalışanlarının ismi yerine departman isimleri de kullanılabilir.

Kurumsal e-posta hizmetlerinden yararlanmak için önce bir alan adı (domain) satın almanız gerekir. Alan adınızı satın aldıktan sonra, e-posta hosting hizmetine ihtiyacınız var. Bu hizmeti ücretli ve ücretsiz veren şirketler bulunuyor. Dilerseniz Yandex Connect üzerinden kurumsal e-posta hesaplarınızı ücretsiz kurup kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum sürecinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız ve ne yaptığınızdan emin değilseniz bizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Güvenilir Şirket İmajı İçin Kurumsal E-posta

Kurumsal e-posta servislerini kullanmak, şirketinize değer katar. Kurum içi tüm yazışmaların bir düzen içerisinde yürütülmesi, güvenli e-posta alış verişinin sağlanması ve müşterilerinizin gözünde güven veren kurumsal bir şirket imajı oluşturmak için kurumsal e-posta hizmetlerini tercih etmelisiniz.